INTERAKTYVIOS GRINDYS FUNFLOOR

Šiuolaikinių technologijų epochoje, darosi vis sunkiau skatinti vaikus judėti ar žaisti judriuosius žaidimus, kuriuose jie norėtų aktyviai dalyvauti. O jei galėtume integruoti išmaniuosius sprendimus ugdomojoje fizinėje veikloje?

 

Interaktyviosios grindys „FunFloor“ yra inovatyvus ir patentuotas sprendimas, skirtas darželiams, pradinėms mokykloms, kurios pabrėžia savo mokinių ugdymąsi novatorišku ir šiuolaikišku būdu. Ugdomiesiems užsiėmimams per žaidimą buvo sukurtas specialus užduotėlių paketas ir patiems mažiausiems. Interaktyvios grindys neįprastu būdu lavina ne tik suvokimą ir jutiminę integraciją, bet ir kūrybiškumą.

Psichologinė nuomonė

Psichologų ir pedagogų komanda atliko daugybę testų ir tyrimų, kurie parodė, kad tokia pamokų/užsiėmimų vedimo forma yra ypač efektyvi ir vaikai labai greitai mokosi kai juda. Jie taip pat įrodė, kad „FunFloor“ interaktyvios grindys:

  • pagerina motorinius įgūdžius;
  • plėtoja vaizdinį-motorinį suvokimą;
  • padidina erdvinę orientaciją;
  • pagerina reakcijos greitį;
  • padidina fizinį aktyvumą;

„FunFloor “grindys sudomina net pačius droviausius vaikus.

 

Sprendimą sudaro projektorius, kompiuteris, judesio detektorius ir speciali programinė įranga. Visa tai patalpinta uždarame ir elegantiškame korpuse. Ant grindų projektuojamas 2 x 3 metrų vaizdas ir sistema reaguoja į projektuojamame vaizde vaikščiojančių vaikų judesius. Galima rinktis ant lubų montuojamą „FunFloor Edu arba prie sienos ar ant stovo montuojamą „FunFloor Mobile“ sprendimą.

Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, suteiksime 80 užsiėmimų paketą (50 edukacinių užsiėmimų-žaidimų + 30 pramoginių žaidimų). O nauji interaktyvūs žaidimai ir užsiėmimai kuriami reguliariai. Detalias technines specifikacijas galite peržiūrėti čia.

Sistema yra parengta darbui su internetu ir tai leidžia ją valdyti nuotoliniu būdu. Taip pat turi automatinį žaidimų perjungimo režimą, kuris kartu su žaidimų grupavimo galimybe leidžia užsiėmimus pasirinkti pagal temas.

Inovacijos švietimui!

Skaitmeninėms technologijoms tampant neatsiejama šiuolaikinio mokymosi priemone, mūsų komanda paruošė visus reikiamus produktus ir sprendimus, kad mokymasis taptų ne prievole, o malonumu ir skątintų besimokančiųjų žingeidumą.

Modernių integruotų pamokų kūrimas ir inovacijos padės sukurti modernią ir šiuolaikišką mokymosi aplinką.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!