INTERAKTYVIOS GRINDYS

Šiuolaikinių technologijų epochoje, darosi vis sunkiau skatinti vaikus judėti ar žaisti judriuosius žaidimus, kuriuose jie norėtų aktyviai dalyvauti. O jei galėtume integruoti išmaniuosius sprendimus ugdomojoje fizinėje veikloje?

Interaktyviosios grindys „i3Lighthouse“ yra inovatyvus ir patentuotas sprendimas iš i3-Technologies. Šio sprendimo pagalba, standartines grindis galite paversti interaktyvia skaitmenine žaidimų ir mokymosi vieta.

IŠ KO SUSIDEDA I3LIGHTHOUSE INTERAKTYVIOS GRINDYS?

Interaktyviosios grindys „i3Lighthouse“ susideda iš specialios mobilios spintelės, lazerinio interaktyvaus projektoriaus, specialaus kompiuterio ir kilimėlio.

Inovacijos švietimui!

Skaitmeninėms technologijoms tampant neatsiejama šiuolaikinio mokymosi priemone, mūsų komanda paruošė visus reikiamus produktus ir sprendimus, kad mokymasis taptų ne prievole, o malonumu ir skątintų besimokančiųjų žingeidumą.

Modernių integruotų pamokų kūrimas ir inovacijos padės sukurti modernią ir šiuolaikišką mokymosi aplinką.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

KODĖL VERTA RINKTIS I3LIGHTOUSE INTERAKTYVIAS GRINDIS?

  • Interaktyviosios grindys „i3lighthouse“ yra mobilios, jas galite lengvai pervežti į kitą klasę, kitą pastatą ar kitą patalpą. Spintelė yra su ratukais, todėl nesunku pakeisti fizinę sprendimo vietą.
  • Spintelė yra labai tvirta, todėl ant jos gali atsisėsti mokytoja ir būti kartu su vaikais, aiškinti užduotis, kartu žaisti ar kitaip padėti auklėtiniams.
  • Kompiuteryje yra įdiegta „Windows“ operacinė sistema, todėl galite naudoti bet kokį interaktyvųjį turinį, programą, žaidimus, kurie veikia „Windows“ operacinėje sistemoje.
  • Galite rinktis skirtingų spalvų spinteles: juodą, žydrą, raudoną, geltoną, žalią ir oranžinę.
  • Komplekte yra specialus kilimėlis ir du specialūs rašikliai.
  • Kartu su interaktyviomis grindimis yra integruota interaktyvioms grindims skirta programa WordWall.
  • Šios interaktyvios grindys turi didelę edukacinę vertę. Grindys pagamintos taip, kad vaizdo paviršius reaguoja tik į specialius rašiklius, todėl vaikams galima užlipti ant vaizdo ir programa niekaip nereaguoja ir netrukdo edukacinio proceso.

KAIP VEIKIA LIGHTHOUSE INTERAKTYVIOS GRINDYS?

KAS YRA
WORDWALL?