INTERAKTYVŪS EKRANAI

Interaktyvūs ekranai turi daug pranašumų, lyginant su buvusiomis technologijomis: ilgesnis tarnavimo laikas, ekranas ryškiau šviečia, ji patogiau naudoti. Šios technologijos pagalba, užtikrinama kokybiškesnė pamoka ir geresni mokymosi rezultatai. Lantel Class Up atstovauja i3-Technologies – tai gamintojas iš Belgijos, kuris jau skaičiuoja daugiau nei 50 veiklos metų.

Šiuo metu rinkoje galima rasti tikrai platų interaktyvių ekranų pasirinkimą ir todėl tikrai nėra lengviau pasirinkti.

4
Inovacijos švietimui!

Skaitmeninėms technologijoms tampant neatsiejama šiuolaikinio mokymosi priemone, mūsų komanda paruošė visus reikiamus produktus ir sprendimus, kad mokymasis taptų ne prievole, o malonumu ir skątintų besimokančiųjų žingeidumą.

Modernių integruotų pamokų kūrimas ir inovacijos padės sukurti modernią ir šiuolaikišką mokymosi aplinką.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

Kas yra interaktyvūs ekranai?

Interaktyvus ekranas yra įvesties ir išvesties įrenginys vienu metu. Paprasčiau – tai didelis televizorius, kuriame integruota interaktyvumo funkcija, tai reiškia, kad savo kompiuterį galite valdyti ekrano paviršiuje ir tuo pačiu matyti vaizdą.

Interaktyvūs ekranai šiuo metu jau yra nepakeičiama priemonė švietimo sektoriuje. Dar prieš 10 metų neatsiejama mokymo priemonė buvo lenta, ant kurios rašydavome kreida, po to sekė projektoriai, tada interaktyvi lenta, o dabar, šią poziciją pamažu užima interaktyvūs ekranai. Interaktyvūs ekranai turi daug pranašumų, lyginant su buvusiomis technologijomis: ilgesnis tarnavimo laikas, ekranas ryškiau šviečia, ji patogiau naudoti. Šios technologijos pagalba, užtikrinama kokybiškesnė pamoka ir geresni mokymosi rezultatai. Lantel Class Up atstovauja i3-Technologies – tai gamintojas iš Belgijos, kuris jau skaičiuoja daugiau nei 50 veiklos metų.

Šiuo metu rinkoje galima rasti tikrai platų interaktyvių ekranų pasirinkimą ir todėl tikrai nėra lengviau pasirinkti.

Pateikiame argumentus, kodėl verta rinktis i3-Technologies interaktyvius ekranus savo klasei bei jų privalumus:

  • 8 metų garantija! I3-technologies užtikrina savo produktų kokybę ir dėl šios priežasties kompanija yra vienintelis gamintojas, kuris suteikia 8 metų garantiją švietimo įstaigoms. Tai taps ilgalaike ir saugia investicija bet kuriai mokyklai.
  • Bevielis vaizdo perdavimas. Visuose E serijos interaktyviuosiuose ekranuose yra integruota bevielio perdavimo funkcija. Visiškai nesvarbu, ar turite Android ar Apple planšetę, Windows 10 ar MAC kompiuterį, savo įrenginio vaizdą galėsite perduoti be jokių laidų.
  • Baltos lentos funkcija. Tai puiki ir nepakeičiama funkcija mokytojui, kai reikia greitai užrašyti lentoje dėstomo dalyko esmę, formulę, nubraižyti grafiką ar kitą informaciją – vieno mygtuko paspaudimo įsijunkite baltos lentos funkciją ir pieškite rašikliu ar ranka kaip ant baltos lentos. Informaciją galėsite pasidalinti elektroniniu paštu iškart. Visa informacija labai patogiai saugoma ir administruojama, todėl bet kada kitu laiku galėsite grįžti į konkrečią pamoką.
  • 4K raiška. Visi i3-technologies interaktyvūs ekranai turi 4K raišką. Jau greitai visas turinys bus 4K raiškos, todėl tai ne tik investicija į ateitį, bet ir būtinybė.
  • Išmanūs rašikliai. Unikalios technologijos, raudonos ir mėlynos spalvos rašikliai gali būti laikomi bet kurioje vietoje (ekrano lentynėleje, ant stalo, stalčiuje) ir naudojant juos, bus rašoma ta spalva, kuria yra pažymėtas rašiklis. Rašikliai neturi jokių baterijų, yra lengvi ir intuityvūs.
  • Programinė įranga i3learnhub ir mokymai. Kartu su ekranu gaunate i3learnhub programinės įrangos licenciją ir mokymus, kaip technologiją naudoti ugdymo procese. Ši programa tapo laureate tarptautinėje švietimo parodoje BETT tarp geriausių interaktyvių mokymosi programų.

i3-technologies gamina šių dydžių interaktyvius ekranus: 55″, 65″ ,75″ ir 86″. Visi ekranai yra su integruotu Android kompiuteriu, 20 lietimų technologija, automatiniu „draiverių“ diegimu.

 

SVARBU

Interaktyvus ekranas yra išvesties ir įvesties įrenginys vienu metu, todėl su juo veikia visos programos, kurios veikia kompiuteryje. Jokių apribojimų nėra ir negali būti, o tai reiškia, kad šiuos interaktyvius ekranus (kaip ir bet kurį kitą), galite naudoti su SMART Notebook, Promethean ActiveInspire, Mozabook, Egzaminatoriumi, E pratybomis, Eduka ir bet kuriomis kitomis programomis.

I3-TECHNOLOGIES INTERAKTYVŪS EKRANAI