MINI PERSONALINIAI KOMPIUTERIAI

Mini kompiuteris Proton

Tai modernus mini kompiuteris, kuriuo galėsite atlikti viską, ką ir su įprastu kompiuteriu, tik dar geriau!!!

Panaudojimo spektras labai platus, jis gali būti naudojamas mokymo sektoriuje, verslo įstaigose, medicinos įstaigose, bankuose, viešbučiuose, skambučių centruose ir visur kitur, kur naudojami įprasti personaliniai kompiuteriai.

Mini kompiuterio privalumai:
  • Tai toks pat personalinis kompiuteris, tik darbo knygelės dydžio;
  • Komplektacijoje su SSD disku nėra jokių judančių dalių, todėl užtikrinamas itin ilgas tarnavimo laikas.
  • Aukščiausios kokybės aliuminio lydinio korpusas atrodo reprezentatyviai, dėl lengvo ir plono korpuso galima jį pernešti į bet kurią norimą darbo vietą.
  • Įrenginys aušinasi pats savaime, todėl neskleidžia jokių pašalinių garsų ir nesuteikia jokio diskomforto su juo dirbant;
  • Mažos el. energijos sąnaudos;
  • Greitis ir našumas yra iki 32 kartų didesnis nei įprastų HDMI grotuvų todėl jį galima naudoti sujungus su televizoriumi.
  • Naudodamiesi dideliu procesoriaus ir grafinės plokštės našumu, lengvai apdorosite vaizdinę medžiagą, garso įrašus, žaisite žaidimus, bendrausite bei naršysite internete. Ir visą tai darysite greičiau ir produktyviau, nei jo konkurentai.
Inovacijos švietimui!

Skaitmeninėms technologijoms tampant neatsiejama šiuolaikinio mokymosi priemone, mūsų komanda paruošė visus reikiamus produktus ir sprendimus, kad mokymasis taptų ne prievole, o malonumu ir skątintų besimokančiųjų žingeidumą.

Modernių integruotų pamokų kūrimas ir inovacijos padės sukurti modernią ir šiuolaikišką mokymosi aplinką.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!