PROFESIONALŪS EKRANAI

PROFESIONALŪS EKRANAI (DIGITAL SIGNAGE)

Komunikacija yra viena svarbiausių verslo sričių. Komunikacija apima labai daug sričių, ji gali būti išorinė arba vidinė. Išorinė komunikacija – tai reklama, viešieji ryšiai, o vidinė komunikacija – tai darbuotojams skirta informacija. Informaciniai ekranai (digital signage) yra naudojami tiek vidinėje, tiek išorinėje komunikacijoje. Informaciniai ekranai keičia popierinius plakatus, stendus ar kitas priemones, kuriose buvo reklamuojami produktai ar pateikiama informacija įmonėms darbuotojams. Savo klientams galime pasiūlyti SamsungPhilipsLG profesionalius ekranus.

KAIP VEIKIA MONITORS ANYWHERE?

IŠ KO SUSIDEDA SPRENDIMAS?

Sprendimą sudaro ekranai, valdymo įranga bei programinė įranga.

Ekranai yra skirstomi į profesionaliuosius ir buitinius (tokius, kuriuos naudojame namie). Profesionalūs ekranai nuo buitinių skiriasi tuo, kad jie yra pagaminti taip, jog galėtų veikti be pertraukų daugiau valandų neprarandant vaizdo kokybės, neišdegant matricai ar pikseliams. Be to, ekraną galima paversti vertikaliai ir horizontaliai. Profesionalieji ekranai gali būti skirtingo šviesumo. Ekrano šviesumas parenkamas pagal vietą. Jeigu ekranas stovi vitrinoje ar atsuktas į gatvę, tada reikia labai šviesaus ekrano, kitu atveju naudojamas ne toks šviesus ekranas. Profesionalūs ekranai yra atsparūs dulkėms, todėl gali būti naudojami gamyklinėse patalpose. Savo sprendimams naudojame „Samsung“, „Philips“ ir LG profesionaliuosius ekranus.

Valdymo įranga yra labai įvairi ir viskas priklauso nuo to, kokią funkciją Jūsų ekranai turi atlikti, kokį turinį rodyti, ir kokioje vietoje bus naudojami. Galima naudoti ekranus integruotais grotuvais, galima naudoti specializuotus grotuvus, o galima naudoti ir paprastus kompiuterius. Viskas priklauso nuo problemos, kurią norite išspręsti. Tas pats pasakytina ir apie programinę įrangą. Renkantis programinę įrangą reikia atkreipti dėmesį į tai, ar dažnai norėsite keisti turinį, kokį turinį planuojate naudoti. Programinės įrangos dažniausiai būna sudėtingos, todėl būtina ją išbandyti prieš pasirenkant sprendimą.

MŪSŲ SIŪLOMAS SPRENDIMAS

  • Mes naudojame zero klientus diegiant informacinių ekranų sprendimus. Tokio tipo sprendimai labiausiai tinka gamykloms, švietimo sistemai ir vidinei biurų komunikacijai arba labai didelėms parduotuvėms. Šių sprendimų privalumai:
    • Gali būti tris kartus pigesni nei standartiniai Digital signage sprendimai.
    • Be jokių papildomų programavimo darbų galima transliuoti bet kokią programą ar jos duomenis (pvz., AutocadPhotoshop).
    • Labai paprastas valdymas.
    • Tinka bet koks esamas vietinis tinklas.

SPRENDIMO VEIKIMO SCHEMA:

MAW-DS-solution-architecture
Inovacijos švietimui!

Skaitmeninėms technologijoms tampant neatsiejama šiuolaikinio mokymosi priemone, mūsų komanda paruošė visus reikiamus produktus ir sprendimus, kad mokymasis taptų ne prievole, o malonumu ir skątintų besimokančiųjų žingeidumą.

Modernių integruotų pamokų kūrimas ir inovacijos padės sukurti modernią ir šiuolaikišką mokymosi aplinką.

Jeigu turite klausimų, domina šis produktas ar sprendimas, užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!