ROBOTIKA

Robotika yra mokslas, kuri yra dalis tokių mokslo šakų kaip dizainas, inžinerija, statybos, gamyba, sensorika, programavimas. Sense ir Brain robotikos sprendimas leidžia panerti į visas šias industrijas vienu metu, taip visiškai išpildant STEM viziją.

Robotika skverbiasi į dauguma mūsų gyvenimo sričų ir pramonės šakų. Artimiausiu metu robotika vis labiau ir labiau automatizuos tiek gamybinius, tiek adminstracinius procesus ir žmogų išstums iš standartinių darbų. Tikrai nebloga perspektyva išmokti programuoti ir kurti robotikos sprendimus. Beje, tai yra ne vien perspektyvu, bet ir labai įdomu.

SENSE IR BRAIN

Siūlome naujos kartos trijų pakopų robotikos sprendimą SENSE ir BRAIN. Tai unikalus robotikos sprendimas, apjungiantis robotiką, laboratorinę įrangą ir programavimą. Jis skirstomas į tris lygius – pradedantiesiems, pažengusiems ir ekspertams.

PROGRAMAVIMO KALBOS

Šiuos robotus galima programuoti trimis skirtingomis kalbomis. Pradedantieji gali naudoti Robockly Senseprogramavimo kalbą. Programavimas vyksta blokelių pagalba, kur kiekvienas blokelis turi funkciją. Tai yra labai nesudėtinga, todėl net ir patys mažiausi gali pradėti mokytis programuoti. Vyresni vaikai gali naudoti Python programavimo kalbą, kuri yra automatiškai užrašoma ir blokine programavimo kalba bei atvirkščiai. Taigi, net ir patys mažiausi, sublokavę programos kodą, gali pažiūrėti, kaip jis atrodo Python kalboje. Na, o labiausiai pažengę ir siekiantys aukščiausių tikslų, bei sprendžiantys sudėtingiausius uždavinius gali naudoti C programavimo kalbą.

SUSIJUNGIMAS SU LABORATORINE ĮRANGA

Tai sprendimas, kur kartu su robotikos sprendimu galite naudoti ir to paties gamintojo laboratorinę įrangą. Tokiu būdu į savo užduotis, projektus galite įtraukti papildomai 50 sensorių ir sukurti tokį projektą ar problemos sprendimą, kurio pasaulis dar nematė. Puiki vieta vaikams išlaisvinti fantaziją, o mokytojams išpildyti STEM viziją, apjungiant fiziką, matematiką, inžinerija, programavimą, chemiją ir biologiją į vieną discipliną.

ROBOTAS SENSE

Tai robotas, kurį gali naudoti tiek patys mažiausi, tiek pažengę. Jis programuojamas blokine arba Python programavimo kalbomis. Robotas SENSE turi integruotus atstumo ir infraredo sensorius bei gali būti sujungtas su visais laboratorinės įrangos jutikliais.

ROBOTAS SENSE

Paveikslėlis5

ROBOTAS BRAIN

Robotas BRAIN yra platforma ant kurios yra dedamos papildomi jutikliai, davikliai bei laboratorinės įrangos matuokliai. Kartu su šia platforma Jūs gausite ratus, variklius, įvairias lemputes ir sensorius.

BRAIN ROBOTO PROJEKTO PAVYZDYS